Home   Neuvrščeni   Poslovni čas vrtca v dnevih okoli božično-novoletnih praznikov

Poslovni čas vrtca v dnevih okoli božično-novoletnih praznikov

Poslovalni čas enot vrtca

V dnevih okoli božično novoletnih praznikov bo nekoliko spremenjen poslovni čas enot vrtca in sicer:

- 24. 12. 2018: poslovala bo samo enota Gaberje, v času od 5.30 in 16.30 ure. Ostale enote vrtca bodo zaprte.

27. in 28. 12. 2018: po običajnem poslovalnem času bodo poslovale enote Aljažev hrib, Hudinja in Gaberje. Enoti Ljubečna in Center bosta zaprti.

- 31. 12. 2018: poslovala bo samo enota Gaberje, v času od 5.30 do 16.30 ure. Ostale enote vrtca bodo zaprte.

- 3. in 4. 1. 2019:  poslovale bodo vse enote vrtca po običajnem poslovnem času. Spremenjena bo le organizacija dela na posamezni enoti, saj bo prilagojena številu prisotnih otrok.

Straši, ki boste potrebovali vrtec za svojega otroka, ko bo posamezna enota zaprta, ga lahko pripeljete na enoto Gaberje. Na enoti Gaberje bodo prisotne tudi otrokom poznane strokovne delavke.