Home   Neuvrščeni   Organizacija dela v poletnih mesecih

Organizacija dela v poletnih mesecih

OBVESTILO!

Zaradi znižanega števila prisotnih otrok in nekaterih večjih vzdrževalnih del na enotah vrtca, bo v poletnih mesecih nekoliko spremenjena organizacija dela:                                                                             - od 15. 7. do 16. 8. 2019 bodo zaprte enote Ljubečna  in Aljažev hrib,                                                        – od 15. 7. do 31. 8. 2019 bo zaprta enota Center.

Po običajnem poslovnem času bosta poslovali enoti Gaberje in Hudinja.

Starši, ki boste v tem obdobju potrebovali vrtec za svojega otroka, ga lahko pripeljete:

- iz enote Aljažev hrib in Center na enoto Gaberje,

- iz enote Ljubečna na enoto Hudinja.

Otroke bodo na nadomestne enote spremljale tudi njim poznane strokovne delavke.

Starši se lahko za dodatne informacije obrnete na upravo vrtca, tel. št. 03/425 70 30.