Home   Aktualno   Organizacija dela v dneh okoli božič.- nov. praznikov

Organizacija dela v dneh okoli božič.- nov. praznikov

Obvestilo za starše!

Obveščamo vas, da bo v dneh okoli božično – novoletnih praznikov, od 23. decembra 2019 do 3. januarja 2020  potekala spremenjena organizacija dela po enotah vrtca, saj se bo v tem času zmanjšalo število prisotnih otrok.

Enote vrtca bodo poslovale po naslednjem razporedu:                                                                              – 23. in 24. decembra 2019 bodo vse enote vrtca poslovale po običajnem odpiralnem času,                    – 27., 30. in 31. decembra 2019 ter 3. januarja 2020 bodo zaprte vse enote vrtca razen enote Gaberje. Na tej enoti bo vzgojno-izobraževalno delo organizirano za prisotne otroke z vseh enot vrtca. Otroke bodo spremljale njim znane strokovne delavke.