Home   Neuvrščeni   18. 5. 2020 – ponovno odprtje vrtca

18. 5. 2020 – ponovno odprtje vrtca

Celje, 15. 5. 2020

NAVODILA STARŠEM OB PRIHODU V VRTEC OB PONOVNEM ODPRTJU

Vrtec Tončke Čečeve 18. 5. 2020 ponovno odpirajo svoja vrata. Kljub preklicu epidemije nalezljive bolezni SARS-Cov-2 (odlok vlade z dne, 14. 5. 2020) moramo v vrtcu še naprej upoštevati priporočila NIJZ, zato bodo pri poslovanju vrtca in organizaciji dela veljale določene spremembe. Več si lahko preberete na spodnjih povezavah:

navodila-starsem-ob-prihodu-v-vrtec

protokol-ravnanj-za-starse-ponovno-odprtje-vrtca

Obvestila in navodila veljajo za starše, ki bodo 18. 5. 2020 pripeljali otroka v vrtec. Vsi ostali starši pa naj sproti spremljajo objavljene informacije, saj bomo vsako spremembo organizacije dela sproti objavili.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Ravnateljica: Irena Hren